logo
  • home

Witamy Państwa na stronach Firmy Remontowo-Budowlanej Michael.

k

Michael, Firma Remontowo – Budowlana, Daniel Chojnowski powstała w oparciu o doświadczoną kadrę kierowniczą, co pozwoliło na utworzenie dobrze zorganizowanych i zgranych brygad budowlanych.

W czasie wykonywania prac budowlanych, firma wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne i tylko sprawdzone, wysokiej jakości materiały budowlane, co pozwala wykonać daną inwestycję szybko i solidnie.

Największą zaletą firmy są wykwalifikowani i rzetelni pracownicy budowlani, którzy zarządzani doświadczonym nadzorem kierowniczym, są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom zleceniodawców.

Kadra kierownicza posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w budownictwie inwestycyjnym, jak i w robotach remontowych. Posiadamy uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-inżynieryjnej, uprawnienia w specjalności architektonicznej i przynależność do Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Dzięki wykorzystaniu nowych technologii, dobrych jakościowo materiałów, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i kierowniczej, jesteśmy w stanie zaoferować 5 letnią gwarancję na wykonane przez nas pracę.

Firma Michael, posiada pełne zaplecze sprzętowe (między innymi: rusztowanie elewacyjne, rusztowanie przejezdne, kosze sypowe, wciągarki elektryczne, szalunki systemowe, betoniarki i wszelkiego rodzaju elektronarzędzia), czyli to wszystko, co jest niezbędne i konieczne do odpowiedniego przeprowadzenia procesu budowlanego.

Design: Grzegorz Madejak  I michael©2013